Üvey kız kardeş masaj istedi sonra sikişmeye başladılar

Üvey kız kardeş masaj istedi ve her şey sekse dönüştü kardeş porno sikiş seks filmi izle. 

“Sik beni Raşit!” dedi. Sesi ilk defa bu kadar baştan çıkarıcıydı. Onun önünde çıplak olarak soyunurken sırılsıklam zonkluyordu. Bütün bunları izliyordum. Ben çaresizce izlerken sevimli azgın eşim karşımda iyice alışmak üzereydi.

Devasa sik çubuğunu onun kremasıyla yağladı ve aletini yavaşça onun ıslak amına kaydırdı. “Aah ah! Offf! Bu çok büyük, ah!” dedi. Büyük bir aletin sevimli evli amcığına neler yapabileceğini görünce hayrete düştü.

Kendisi 40 yaşındaydı, Raşit ise sadece 35 yaşındaydı. Ama Raşit onu ilk kez sikilen bakire bir genç kız gibi inletiyordu. “Ah, bu acıtıyor” dedi. “İyi misin bebeğim?” Endişelendiğim için ona sordum. “İyiyim bebeğim” diye yanıtladı. “Hayatımda ilk kez seksten keyif alıyorum” dedi bana. Daha sonra kendimi çırılçıplak soydum ve şiddetle mastürbasyon yapmaya başladım.

sikiş hızları sertleşmeye, hızlanmaya ve derinleşmeye başladı. Çığlıkları mahalleyi ayağa kaldıracak kadar güçlüydü. Sonra onun ağır büyük göğüslerini emdi, ısırdı, tokatladı ve sakallı yüzünü ve kel kafasını o süt beyazı memelerin arasına koydu. “Aah Raşit.. Seni hayvan.. Sik beni! Seni seviyorum sevgilim..” dedi. Eşim az önce benim gözümün önünde başka bir adamı sevdiğini söyledi.