Genç kadını bağlayıp köle yapıp sikti

Vika çıplak, topu bağlı ve ağzı tıkanmış (girlsinabind) 

Annemi domalmış pozisyon stilinde saçından tutup arkadan çok sert becerdim ve sertçe sikmeye devam ettim Bu kadar azgın  doyumsuz birini hiç görmemiştim. Sapıklaşmaya  başladı ve benden üzerine tükürmemi ve tükürüğü ağzına damlatmamı istedi. Gözlerimin derinliklerine bakarak parmaklarımdan boşalmamı yalardı. Annemin azgın bir kadın olduğunu biliyordum ve kendimi şanslı hissettim.

Bitirdiğimizde banyo yapmaya gitti. Hâlâ daha fazlasını istiyordum ve gidip kapısını tıklattım. Hemen kapıyı açtı ve duşa geri döndü. Vücudunun suyla ıslandığını görebiliyordum ve arkadan gidip ona sarıldım ve göğüslerini tuttum. Bana gülümsedi ve dudaklarımdan öptü.

Annem daha sonra dönüp gözlerimin içine baktı ve beni duvara doğru itti. Başını göğsüme koymaya başladı.

Sonra bana şöyle dedi: Seni bu şekilde sevebileceğimi hiç düşünmemiştim. Seni bir oğul gibi sevdim. Ama şimdi seni daha çok seviyorum.

Ve annem azgın gözleriyle bana bakmaya başladı, dizlerinin üzerine çöktü ve aletimi ağzına alıp sakso çekmeye başladı. Ben onu zorlamadım, o tek başına sikimi boğazının derinliklerine sokar, boğulur ve onunla birlikte tüm tükürüğünü de tükürürdü.

Onu daha da azgın yapmak için sert tükürüğünü parmaklarımdan alıp yalardım. Benim bile bundan hoşlandığımı bildiğini görünce bana tek bacağımı kaldırmamı söyledi ve kıçımı sertçe yalamaya başladı. Hatta parmaklayıp ağzına götürdü.

Sonra şöyle dedi: Bir dahaki sefere annen seni sikmek istiyor!