Afrikalı köle sahibinin karısını ve kızlarını sikiyor

Afrikalı köle sahibinin karısını ve kızlarını sikiyor 

Yavaşça aşağı inip üstünü açtım ve sütyenini çıkardım. Göğüsleri çok büyüktü. Meme uçlarını emdim ve iki elimle göğüslere bastırdım. Şimdi onun inlemesini duyabiliyordum, yıllar önce duyduğum inlemenin aynısı ve bu beni daha da azgınlaştırdı.

Sonra aşağı inip eteğini ve külotunu çıkardım. Temiz traşlıydı ve ben karşı koyamadım. Annemin amını yalamaya başladım ve aman tanrım, ıslak damlıyordu. Artık adımı almaya başladı, “Ah oğlum.”

Azgındım ve amcığını köpek gibi yaladım ve parmaklarımı içine sokmaya başladım. Annem izlerken ıslak parmaklarımı amının içinden çıkarıp ağzıma soktum. Bunu yaptığımı gördükten sonra annemin daha da azgınlaştığını görebiliyordum. Ayağa kalkıp pantolonumu çıkardı ve sikimi emmeye başladı.

Sonra dedi ki: Oğlum, sikini en son sen çocukken görmüştüm ve şimdi çok büyük ve ağzıma bile sığmıyor!

Taşaklarımı emdi ve yaladı ve ben de aletimi boğulana kadar birkaç kez boğazına doğru ittim. Daha sonra ayağa kalktı ve bacaklarını açarak yatağa uzandı. Amının içine girdiğimde gözlerinin içine baktığımı hala hatırlıyorum, romantik davrandı ve beni dilini kullanarak öpmeye başladı.