Japan
Pokemon Dedektif Pikachu izle (2019) Full HD Tek Parça
İncele
Pokemon Dedektif Pikachu izle (2019) Full HD Tek Parça
Multi Dil
Pokemon Dedektif Pikachu izle (2019) Full HD Tek Parça olarak türkçe dublaj ya da altyazılı izleme seçenekleri ile sitemize eklenmiştir filmw.org iyi seyirler diler.
 • 105
 • IMDb 7
 • 317
 • 0
Rashomon: Sarı Irkın Şehveti izle (1950)
İncele
Rashomon: Sarı Irkın Şehveti izle (1950)
Multi Dil
1950 Japonya yapımı olan dram ve suç dalındaki Rashomon: Sarı Irkın Şehveti filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.Ormanda devriye gezen polisler tarafından, öldürülmüş bir adamın cesedi bulunur. Adamın karısı da tecavüze uğramıştır. Olaya tanıklık eden üç kişi vardır: Bir gezgin, oduncu ve bir haydut. İzleyici olarak mahkeme bizizdir ve tanıkların hikayelerini dinleriz. Tecavüze uğramış kadın da dahil, hepsinin anlattığı hikayeler birbirinden farklıdır. Öldürülen adamın da olaya tanıklığını izlediğimiz filmde çözülmesi zor bir bulmacayla karşı karşıyayızdır: İçlerinden birileri yalan söylemektedir ancak kim ve neden? Film, 20. yy.ın başlarında yaşamış yazar Ryunosuke Akutagawanın Ormanın Sıklığı isimli kitabının uyarlaması. Ancak, toplam süresi 60 dakikayı pek geçmeyince yazarın diğer kitabı Rashômondan alınan kestilerin eklenmesiyle film son halini almış. Japon sinemasının ustalarından Kurosawanın bu filmi pek ödüllendirilmemişse de oldukça başarılı. Rashômon insan psikolojisi üzerinde duran ve yalanın sınırlarını zorlayan bir Japon draması.Rashomon: Sarı Irkın Şehveti filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
 • 88
 • IMDb 8.3
 • 813
 • 0
Kimi no na wa. – Senin Adın izle (2016)
İncele
Kimi no na wa. – Senin Adın izle (2016)
Multi Dil
2016 Japonya yapımı olan dram ve fantastik dalındaki Kimi no na wa. - Senin Adın filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.Mitsuha Miyamizu, kırsal kesimde, dağların etrafını sardığı bir kentte yaşamaktadır. Vali olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha her ne kadar dürüst bir kişiliğe sahip olsa da ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hiç hoşlanmamaktadır. Kırsal kesimde yaşadığı için içten içe üzülmekte ve Tokyo’daki harikulade şehir hayatını arzulamaktadır. Taki Tachibana ise Tokyo’nun merkezinde yaşayan liseli bir gençtir. Arkadaşlarıyla zaman geçirmekten hoşlanan ve bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışan Taki, mimariye ve güzel sanatlara ilgi duymaktadır. Günlerden bir gün rüyasında daha önce hiç gitmediği dağlar arasına kurulmuş bir şehirde yaşayan genç bir kız olduğunu görür. Mitsuha ise erkek olduğu bir rüya görecektir. Rüyalarının arkasındaki sır nedir.Kimi no na wa. - Senin Adın filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
 • 106
 • IMDb 8.4
 • 775
 • 0
Prenses Mononoke izle (1997)
İncele
Prenses Mononoke izle (1997)
Multi Dil
1997 Japonya yapımı olan animasyon dalındaki Prenses Mononoke filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.Köyünde huzur dolu bir yaşamı olan Ashitaka, bir gün ormandan kötü bir varlığın gelmekte olduğu fark eder. Ormanın sınırından hızla çıkan Orman Tanrısı, değdiği her şeyi yok ederek ilerlemektedir. Köyünden küçük bir kızı kurtarmak için, canavara dönüşmüş olan Orman Tanrısına saldıran Ashitaka, mücadele sonunda canavarı öldürür ama ölümcül bir yara alarak lanetlenir.Bu lanetten kurtulmak için bir yol aramak üzere köyden ayrılan Ashitaka, kendisine yardım edebileceğini umduğu Ormanın Ruhunu aramaya başlar. Ancak Ormanın Ruhunu arayan başkaları da vardır: Lady Eboshi ve Irontown sakinleri. Lady Eboshi ve Prenses Mononoke arasındaki savaşta kazanan olmadığını ve hem insanların hem de doğanın zarar gördüğünü fark eden Ashitaka, onları durdurmaya çalışacaktır.Prenses Mononoke filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
 • 134
 • IMDb 8.4
 • 757
 • 0
Hotaru no haka – Ateşböceklerinin Mezarı izle (1988)
İncele
Hotaru no haka – Ateşböceklerinin Mezarı izle (1988)
Multi Dil
1988 Japonya yapımı olan animasyon dalındaki Hotaru no haka - Ateşböceklerinin Mezarı filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.II. Dünya Savaşı henüz sona ermiş, Japonya onur kırıcı bir şekilde teslim olmaya zorlanmıştır. Aynı günlerde Seita isimli delikanlı bir tren istasyonunda yere uzanmış son nefesini vermektedir. Seita yaşadıklarını hatırlar. O ve küçük kardeşi Setsuko, savaş başladığında Kobe de yaşamaktadırlar. Anneleri Amerikan bombardımanında öldüğünde, babaları da donanmada denizci olduğu için teyzelerinin yanına gönderilirler. Buraya uyum sağlayamayan ve teyzeleriyle tartışan iki kardeş evden kaçıp yollara düşer. Bir yandan özgürlüğün tadına varıp pastoral doğal ortamda kendilerini kaybederken, bir yandan da savaşın dayattığı zorluklara birlikte göğüs germek zorunda kalırlar. Hayatta kalmak başlı başına bir mesele haline geldiğinde Seita büyümenin ne olduğunu da anlamak zorunda kalacaktır.Hotaru no haka - Ateşböceklerinin Mezarı filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
 • 89
 • IMDb 8.5
 • 778
 • 0
film izle
kapat